Czy warto kupić laptopa marki Dell?

Jednym z wiodących producentów komputerów jest dziś firma Dell. Zajmuje się ona zarówno produkcją i dostawą sprzętu, jak i wyznacza najnowsze trendy na rynku IT. W jej ofercie znajdziemy komputery, notebooki, tablety oraz sprzęt IT.

Laptopy poleasingowe Dell

Dell to firma założona w roku 1984, obecnie będąca jedną z największych korporacji technologicznych na świecie. Jej działalność opiera się na opracowywaniu, sprzedaży, obsłudze oraz naprawie komputerów i powiązanych z nimi produktów. Produkty tej marki cechują się dużą wytrzymałością, przez to laptopy poleasingowe Dell często są cenione wyżej niż nowe laptopy innych producentów. Dell w swoich produktach stawia na trwałość, unikalność i nowoczesne wzornictwo. Na jakie laptopy poleasingowe Dell warto się zdecydować? Poniżej nasze 3 propozycje:

Dell Latitude E6420Laptop poleasingowy Dell Latitude E6420Laptop Dell Latitude E6420 nadaje się zarówno do codziennego użytkowania, jak i doskonale sprawdzi się w pracy biurowej. Urządzenie wyposażono w dwurdzeniowy procesor Intel i5, który jest wyjątkowo wydajny i pozwala na wykonywanie kilku zadań w tym samym czasie. Na funkcjonalność laptopa wpływają także: 14 calowy ekran, pamięć RAM 4GB, złącze HDMI i przyjazna dla oczu matryca.
Dell Latitude E5440Laptop poleasingowy Dell Latitude E5440Laptopy poleasingowe Dell Latitude E5440 polecane są szczególnie dla biznesmenów. Wykonane są one m.in. z magnezu i aluminium, dzięki czemu są trwałe i w pełni bezpieczne, a dodatkowe wyposażenie pod postacią złącz i napędu DVD-RW pozwala na efektywną i bezpieczną pracę.
Dell Latitude E5450Laptop poleasingowy Dell Latitude E5450Jest to urządzenie wysokiej klasy, z procesorem Intel Core i5, pamięcią RAM 8GB, 14 calowym ekranem i wszystkimi niezbędnymi złączami.