Lenovo – specjaliści od komputerów biznesowych

Firma Lenovo jest dziś jednym z liderów na rynku komputerów biznesowych. Oferowane przez nią produkty cieszą się dużą popularnością, są bowiem trwałe, wydajne i solidnie wykonane. Oczywiście wiele komputerów tej marki znajduje zastosowanie również w użytku prywatnym.

Laptopy poleasingowe Lenovo

Przedsiębiorstwo informatyczne Lenovo jest obecne na rynku już od kilkudziesięciu lat. Obecnie posiada swoją siedzibę w Pekinie. Oferta Lenovo obejmuje komputery stacjonarne, tablety, notebooki, stacje robocze, smartfony oraz smartwatche. Laptopy poleasingowe Lenovo są bardzo chętnie wybierane przez klientów na całym świecie. Charakteryzują się one bezawaryjnością, perfekcyjnym wykonaniem i niską ceną. Polecane są zarówno dla osób prywatnych, jak i specjalistów, firm i instytucji. Przez długie lata działalności i pracy z pasją, firma wypracowała sobie wysoką pozycję na rynku, a laptopy poleasingowe Lenovo zyskały przychylność i pozytywne opinie klientów. Spośród wielu interesujących modeli komputerów tej marki wybraliśmy 3, które pragniemy Wam polecić. Są to:

Lenovo ThinkPad T530Laptop poleasingowy Lenovo ThinkPad T530Głównymi atutami laptopa są: lekka obudowa, wydajny procesor Intel Core i5, pamięć RAM 8GB i 320 GB pojemności dysku. Urządzenie zostało wyposażone w różnego rodzaju złącza, dzięki czemu z łatwością można do niego podłączyć np. skaner, projektor i drukarkę.
Lenovo ThinkPad X1 CarbonLaptop poleasingowy Lenovo ThinkPad X1 CarbonUrządzenie umożliwia komfortową i przyjemną pracę, działa cicho i wydajnie. Jego dużą zaletą jest czytnik linii papilarnych, dzięki któremu możemy mieć pewność, że nasze dane są w pełni bezpieczne. Laptop posiada dysk SSD, trzeciej generacji procesor Intel Core i7 i wbudowane 8GB pamięci RAM.
Lenovo ThinkPad T540pLaptop poleasingowy Lenovo ThinkPad T540pLaptopy poleasingowe Lenovo ThinkPad T540p wyposażone są w czterordzeniowy procesor, 8GB pamięci RAM oraz niezbędne złącza (np. USB, FireWire, VGA, mini Display Port). Jest to bardzo nowoczesny komputer z innowacyjnymi podzespołami.