Sklep internetowy Device

Laptopy poleasingowe cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością. Często cechują się one bowiem wysoką jakością, jednocześnie będąc dostępnymi w atrakcyjnej cenie. Internetowy sklep Device zajmuje się sprzedażą poleasingowego sprzętu komputerowego.

Oferta sklepu

Sklep Device działa na rynku IT już od 22 lat. W jego ofercie znajdziemy używane laptopy, komputery stacjonarne, tablety, smartfony, monitory i akcesoria komputerowe (np. stacje dokujące). Zazwyczaj urządzenia te nie mają więcej niż 3 lata i posiadają stosowną gwarancję. Oprócz tego sklep posiada odpowiednie certyfikaty, świadczące o wysokiej jakości usług oraz dokumentujące olbrzymie doświadczenie.

Dlaczego warto kupować w Device?

Używane laptopy trafiają do sklepu od firm z sektora finansowego i branż IT, które co około 2-3 lata wymieniają sprzęt na nowy. Przed sprzedażą urządzenia jest ono skrupulatnie sprawdzane i testowane. Dzięki temu możemy mieć pewność, iż sprzęt jest w pełni bezawaryjny, solidny i funkcjonalny. Poza tym sklep posiada szeroką ofertę urządzeń zarówno do użytku biznesowego, jak i prywatnego. Używane laptopy serii biznes są szybkie, posiadają wzmocnioną obudowę i rozbudowaną grafikę. Sklep utrzymuje wysokie standardy dotyczące bezpieczeństwa zakupów i doskonale dopasowuje się do wymagań klientów. W przypadku przedstawienia przez klienta takich oczekiwań, możliwe jest dopasowanie konfiguracji do osobistych preferencji oraz instalacja legalnego systemu. Używane laptopy klient ma prawo zwrócić do 14 dni, jeśli towar nie odpowiada jego oczekiwaniom. W ofercie znajdują się modele takich producentów jak np.: Dell, Apple, Lenovo, Samsung, Toshiba, Hp i Acer.