Wartościowe laptopy HP

Amerykańska firma informatyczna HP to dobrze znana marka, która została założona w 1939 roku w Kalifornii. W Polsce działa od roku 1991. Laptopy poleasingowe HP to stylowe, funkcjonalne i wyposażone w najnowsze podzespoły urządzenia wysokiej jakości.

Poleasingowe laptopy HP

HP zaliczana jest do największych firm w branży informatycznej, przedsiębiorstwo oferuje sprzęt komputerowy, oprogramowania i usługi. Działalność firmy prowadzona jest w ponad 170 krajach, a jej produkty cechują się zaawansowaną technologią. Laptopy poleasingowe HP wybierane są chętnie przez użytkowników ze względu na wysoką jakość, solidność oraz długie, bezawaryjne działanie. Marka ta jest szczególnie popularna wśród biznesmenów. Laptopy poleasingowe HP pochodzą ze zweryfikowanych źródeł, poddawane były odpowiednim testom i klasyfikacji. Posiadać mogą one jedynie drobne ślady codziennego użytkowania, poza tym jednak są w pełni sprawne i posiadają stosowną gwarancję. Laptopy HP dostępne w ofercie leasingowej to m.in.:

HP EliteBook 8470pLaptop poleasingowy HP EliteBook 8470pUrządzenia HP EliteBook 8470p posiadają aluminiową obudowę i są odporne na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Funkcjonalność i efektywność sprzętu opiera się na dwurdzeniowym procesorze Intel Core i5, 14 calowym ekranie, pojemności dysku 500 GB i pamięci RAM 4GB, a także wysokiej rozdzielczości matrycy. Komputer spełnia wymogi nawet najbardziej wymagających klientów.
HP EliteBook 840 G1Laptop poleasingowy HP EliteBook 840 G1Laptopy poleasingowe HP EliteBook 840 G1 są urządzeniami z ekranami 14 calowymi, wyposażonymi w procesory czwartej generacji. Ich obudowa cechuje się trwałością i solidnym wykonaniem, co pozwala na bezproblemowe podróżowanie z laptopem.
HP ProBook 430 G1Laptop poleasingowy HP ProBook 430 G1Główne zalety laptopa to atrakcyjna cena, ciekawy design, wysoka jakość wykonania, szybkość działania i niska waga. Laptop posiada dwurdzeniowy procesor Intel Core i5, 4GB pamięci RAM i dysk SSD 128GB.